Pro školy, lyžařské a snowboardové výcviky a skupiny

Pro letní či podzimní tábor, seznamovací kurz, výlet, školu v přírodě či jiné aktivity Vám můžeme nabídnout naše rekreační zařízení, které se nachází přesně na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš.

Informace pro školy a školní zařízení

Vážené paní učitelky, vážení páni učitelé, paní profesorky a páni profesoři. Rádi bychom Vám nabídli prostory našeho areálu pro ubytování dětí při školních rekreacích, školách v přírodě, ozdravných pobytech a pro pořádání lyžařských výcviků. Areál disponuje kapacitou min. 124 lůžek.

Školám poskytujeme ubytování včetně plné penze a pitného režimu, na každých 10 dětí ubytujeme jednu dospělou osobu pedagogického doprovodu zdarma.

 

Ubytování:
přímo u dolní stanice lanovky cca 30 m od svahu. Kapacita je 88 lůžek – chata Panorama, 36 lůžek chata Morávka. Obě chaty a oblast areálu jsou pokryté signálem wifi pro přístup k internetu.

Vybavení areálu:
zahrnuje přírodní bazén s brouzdalištěm, antukové a travnaté hřiště, pingpongové stoly, lanové centrum a ohniště.

Výlety v okolí doporučujeme na:

  • Bozkovské jeskyně
  • rozhledna Štěpánka
  • bowling Příchovice
  • Detoa Albrechtice (výroba dřevěných hraček)
  • aquapark Jablonec a Babylon Liberec
  • Sklárna Harrachov

Stravování:
plná penze, zajištěn pitný režim. Poradíme si i se specifickými požadavky na vegetariánskou, bezlepkovou, dietní stravu. Pravidelné sledování hygienou libereckého kraje, schválen provozní řád pro školní akce od mateřských škol, pravidelné rozbory vody.

Smluvně zařízena lékařská péče - nemocnice Tanvald, Jablonec n/n, dětský lékař v Desné, HS přímo v areálu.

Jsme schopni zajistit Vám dopravu na místo našimi autobusy (přímo u objektu) za velmi výhodných podmínek.

Výhodné podmínky na dopravu:
Turnusy sobota – sobota v zimních měsících, či při střídání jinou školou.

Lyžařská škola a školička + půjčovna a servis přímo u chaty Panoramy. Dopředu si zamluvíte lyžařské vybavení a po příjezdu je dle seznamu vše připraveno na míru každému zájemci, včetně servisu a seřízení. Cena za kompletní lyžařský set (lyže, hole, boty,helma) je 700,-Kč na týden. Vybavení je velice kvalitní, je pojištěno + servis zdarma po celou dobu výpůjčky. Je možné zapůjčit i snowboardový set.

Adaptační kurzy ve spolupráci se společností www.odyssea.cz. Realizace vzdělávacích kurzů pro žáky, studenty a učitele základních, středních a vysokých škol.

Pořádáme doškolovací, popřípadě základní kurz pro učitele školního lyžování a snowboardingu.

Na společenské místnosti máme audio a video zařízení + vysouvací plátno, ozvučení, disco světla, na stolním počítači 60hod. taneční hudby v MP3 formátu.

Zajistíme besedy se záchranáři HS a lékaři z letecké ZS.

V celém areálu je internetové připojení zdarma.Na pokojích máme volné wifi sítě, ve společenských místnostech se nacházejí stolní počítače.

 

Novinky v areálu

Ukončení provozu

Vážení příznivci Rejdic, děkujeme za přízeň v letošní /poněkud skromné/sezóně. Budeme se na Vás těšit v té nadcházející. Vaše Rejdice