Letní sporty a aktivity

V létě je v Rejdicích možnost koupání (vlastní venkovní bazény s přírodní vodou), k dispozici je tenisový kurt, travnaté hřiště, lanové centrum, turistické výlety a cykloturistika. U chaty se nachází dětský koutek s kolotočem a houpačkou, venkovní terasa s grilem a ohniště.

Cyklistika - fourcross

foto_sport_biking4.jpgFourcrossová trať pro bikery: Zábava v Extra Parku na jaře teprve začíná!

Zábava v Rejdicích rozhodně nekončí s roztátím sněhu. Pro někoho naopak možná teprve začíná. Díky Michalovi Marošimu bude v letošní sezóně (na jaře) v provozu fourcrossová trať pro bikery. Právě tento špičkový český downhill a fourcrossový jezdec se podepsal pod návrhem trati jako její architekt.

foto_sport_biking2.jpgPřestavba se usktečnila v polovině září 2009. Šlo o tvrdou 14denní práci pro tým 10 lidí, kteří za přispění těžké techniky vytvořili terén pro opravdu kvalitní zábavu. V tuto chvíli nemá trať v Rejdicích v České republice konkurenci. Trať je postavená tak, že na ní bude reálné uspořádat pohárový závod ve 4X (fourcrossu), stejně tak si na ní ale může zajezdit naprostý amatér.
Michal je připravený starat se o trať v příští sezóně a vybudovat v Rejdicích plnohodnotný bike park, který přitáhne na místo příznivce jedné stopy.

foto_sport_biking3.jpgSoučástí areálu bude samozřejmě i půjčovna sjezdových kol a servis.

Pokud Vás zajímá podrobné info o trati, stáhněte si:

 

Lanové centrum

image012.jpgimage015.jpgV areálu se nachází lanové centrum, kde se zabaví děti i dospělí.

Kontkatní telefon: 737 888 577 

Novinky v areálu

Ukončení provozu

Vážení příznivci Rejdic, děkujeme za přízeň v letošní /poněkud skromné/sezóně. Budeme se na Vás těšit v té nadcházející. Vaše Rejdice